استاندار چهارمحال و بختياري:

روابط عمومي ها بيانگر وضعيت سازمان ها هستند

کد خبر: 41990 تاریخ انتشار: 1398/02/27
نمایش: 1218
اخبار
استاندار چهارمحال و بختياري با بيان اينکه روابط عمومي ها نقش بي بديلي در اطلاع رساني سازماني دارند ، تاکيد کرد :روابط عمومي ها بهترين بيانگر وضعيت سازمان ها هستند.
اقبال عباسي روز پنجشنبه با صدور پيامي فرارسيدن 27 ارديبهشت'روز ملي روابط عمومي و ارتباطات' را تبريک گفت و تصريح کرد :در جهان امروز، روابط عمومي ها از ارکان مهم و تاثيرگذار اطلاع رساني و حلقه پيوند مردم و مسئولان هستند. ​

وي يادآور شد: تاکيد مقام معظم رهبري بر اهميت روابط عمومي ها به عنوان 'بهترين نمايانگر اوضاع داخلي سازمان ومنعکس کننده چگونگي مسائل سازمان ها ' گواهي برنقش بي بديل روابط عمومي در سازمان است.

به گفته وي، بي شک، در جهان گسترده ارتباطي امروز، توليد محتواي غني، صداقت در اطلاع رساني ، تلاش براي ايجاد رضايت دوسويه کارکنان و مخاطبين سازمان وجهت دهي به برنامه ريزي هاي سازمان بر مبناي احساس تعهد و مسئوليت اجتماعي ، از وظايف مهم روابط عمومي حرفه اي در سازمان است.

استاندار چهارمحال و بختياري تاکيد کرد: اينجانب فرارسيدن روز ارتباطات و روابط عمومي را به همه فعالان و تلاشگران عرصه اطلاع رساني و مديران و کارشناسان روابط عمومي دستگاه هاي دولتي، سازمانها ،نهادها و بخشهاي غير دولتي استان چهارمحال و بختياري تبريک و تهنيت عرض مي کنم و توفيقات همه عزيزان را در سال رونق توليد از خداوند سبحان خواستارم.

بيست و هفتم اردي بهشت ماه به عنوان روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي ها نامگذاري شده است و در چهارمحال و بختياري برنامه هاي مختلفي در هفته روابط عمومي ها برگزار مي شود.

افزودن دیدگاه