استاندار چهارمحال و بختياري گفت:

روابط عمومي بايد پيوند دهنده ميان عوامل درون سازماني و برون سازماني با مدير سازمان باشد

کد خبر: 42090 تاریخ انتشار: 1398/03/22
نمایش: 1654
اخبار
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: روابط عمومي‌ها به راحتي مي‌توانند ارتباطات ميان مردم و مسئولان را شفاف کرده و با صداقت و بدون ترس و واهمه انتقال دهند، که در اين ميان روابط عمومي‌ها نبايد محافظه‌کاري کنند. 
اقبال عباسي شامگاه چهارشنبه در نهمين همايش تجليل از روابط عمومي هاي برتر دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري با شعار "روابط عمومي، نقش آفريني، رونق توليد" تاکيد کرد: مديران روابط عمومي نبايد تحت تاثير تغييرات مديريتي در سازمان قرار گيرند،بلکه بايد افرادي ثابت باشند و تا حد ممکن تغيير نکنند.

وي افزود: روابط عمومي بايد پيوند دهنده ميان عوامل درون سازماني و برون سازماني با مدير سازمان باشد، پيوستگي‌ها را ميان مردم و دولت يا دستگاه تقويت کند وخدمات سازمان را به مردم انتقال دهد.

استاندار در ادامه گفت: روابط عمومي بايد در مقام مشاور مدير باشد وهمچنين داراي بهترين جايگاه اداري از لحاظ ساختار و تجهيزات و امکانات مدرن باشد، تا بتواند در جهت شکوفايي سازمان قدم بردارد.

وي افزود: مديران روابط عمومي در دستگاه هاي اجرايي بايد بهترين، امين ترين و نزديک ترين افراد به مدير سازمان و همچنين شالوده اصلي سازمان باشند.

عباسي تصريح کرد: تحقق شعار محوري سال يعني «رونق توليد» مستلزم حرمت گذاري نسبت به خلاقيت ها، تلاش ها و از همه مهمتر باورمندي به ظرفيت هاي بي بديل داخلي است.

وي يادآور شد: روابط عمومي ها منويات معظم له را به مردم و خواسته هاي مردم را به دولتمردان منتقل و همچنين در راستاي درک موانع توليد با هدف رفع آن تلاش مي کنند.

استاندار چهارمحال و بختياري اظهار داشت: رونق توليد نقش اساسي در خنثي‌سازي تحريم دشمنان دارد و با رونق توليد مي‌توانيم مشکلات اقتصادي کشور را برطرف کنيم.

وي اضافه کرد: استکبار جهاني با برنامه ريزي در خارج از مرزها به دنبال ايجاد اشکال در روند واردات و صادرات و ساير امور مرتبط با توسعه ايران است.

عباسي تاکيد کرد: روابط عمومي ها مي توانند با ارتقاي کمي و کيفي ارتباط بين مسئولان دستگاه هاي اجرايي و مردم در راستاي بهبود امور تلاش کنند.

استاندار چهارمحال و بختياري تصريح کرد: مديران روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي بايد بر عملکرد سازمان شامل بودجه، توانمندي ها، نيروي انساني، مشکلات، توقعات ارباب رجوع، اطلاع رساني و امور ديگر مرتبط با حيطه کاري خود اشرافيت کامل داشته باشند.

وي يادآور شد: بزودي نشست هم انديشي استاندار با مديران کل و مديران روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري برگزار و در خصوص چگونگي ارتقاي جايگاه روابط عمومي ها تبادل نظر خواهد شد.

افزودن دیدگاه