تعامل رسانه ها و روابط عمومي ها تقويت شود

کد خبر: 31723 تاریخ انتشار: 1397/12/27
نمایش: 863
اخبار
مديرکل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري چهارمحال و بختياري با تاکيد بر تقويت همکاري و تعامل رسانه ها و روابط عمومي ها گفت: اين تعامل نقش بي بديلي در پيشبرد بهتر برنامه هاي استان دارد.
احسان فروزنده شهرکي روز دوشنبه در ديدار از خبرگزاري ايرنا مرکز شهرکرد افزود: مسئولان روابط عمومي ادارات و نهادها بدانند که رسانه ها همراه آنها هستند.

وي با تاکيد بر حمايت بيش از پيش مديران و روابط عمومي ها از رسانه ها و مطبوعات و اطلاع رساني صحيح خدمات دولت و نظام، تصريح کرد: روابط عمومي ها بايد بستر مناسبي فراهم کنند تا رسانه ها بتوانند با انعکاس صحيح اخبار از بروز شايعات جلوگيري کنند.

فروزنده شهرکي خاطرنشان کرد: اميد است با همکاري بيش از پيش روابط عمومي ها و رسانه ها بتوان به تقويت فرصت ها و رفع کاستي هاي موجود در استان گام هاي اساسي برداشته شود.

رئيس خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران ( ايرنا) مرکز شهرکرد نيز در اين ديدار از آمادگي اين رسانه براي همکاري بيش از پيش با روابط عمومي ها خبر داد و گفت: بي شک يکي از ارکان رشد و توسعه هر منطقه رسانه ها هستند که بعنوان رکن چهارم دموکراسي نقش مهمي در اين حوزه برعهده دارند.

جهانبخش صفري افزود: انتظار مي رود تا روابط عمومي دستگاه ها با درک شرايط موجود و کمک براي پيشبرد بهتر برنامه ها در همکاري و تعامل با رسانه ها بيش از گذشته اقدام کنند.

شايان ذکر است در اين نشست تعدادي از اعضاي هيئت رئيسه شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان  حضور داشتند و به بيان ديدگاه هاي خود در حوزه اطلاع رساني پرداختند.

افزودن دیدگاه